Multi marketingas – MLM Lietuvoje

Tinklinis marketingas(MLM)

Multi marketingas(MLM)

Įsivaizduokite situaciją.  Per TV sporto programą jūs pamatote golfą žaidžiantį Tiger sportininką, tačiau apie jį neturite jokių žinių. Vienintelis jums žinomas dalykas – jis gražiai muša lazda ir jam tai gaunasi puikiai ir nesunkiai. Golfas – visiems puikiai žinoma sporto šaka. Pamačius gražiai lošiantį golfo žaidėją jums pirmasis įspūdis, jog tai yra nesunku ir tokius padavimus gali atlikti kiekvienas. Tereikia keletos golfo treniruočių. Smalsu! Pabandykime ir mes? Nueiname į sporto prekių krautuvėlę. Ten įsigijame visus reikiamus golfo reikmenis: lazdos, kamuoliukai, įvairūs laikikliai, sportinę aprangą ir žinoma mokomoji knygutė žaliesiems golfo žaidėjams. Sekančios išlaidos – golfo aikštės nuoma, treniruotės. Tai būtina! Nepamirškime ir šalia esančio prašmatnaus viešbučio. Juk mums reikia kažkur apsistoti porai dienų? Pasiekėm finalinę dieną. Mes pradedame golfo žaidimą. Užtenka pirmos valandos ir mes suvokiame karčią tiesą. Jokie reikmenys ar treniruotės bei apmokomoji knygutė apie golfą mums nepadėjo. Pridėkime ir sunkų, alinantį karštį, kuris dar labiau pasunkina žaidimą. Toji valanda praleista golfo aikštėje buvo tikra tragedija. Mes net pataikyt nesugebėjome taisyklingai į kamuoliuką. O iki esamo tikslo, duobutės – kilometras ir daugiau. Gryžę namo, mes visus reikmenis numetame giliai į rūsio kampą ir pažadame sau, jog niekada daugiau nebežaisime golfo. Atidavėme ne tik daug nervų, bet ir nemažai investavome pinigų – išvaistėme savo sunkiai uždirbtus pinigus.

Mes nepatyrėme nesekmės, mes metėme visą patirtį į šalį – pasidavėme. Statistiškai įrodyta, jog daugelis žmonių pasiduoda ir meta veiklą visose srityse nepriklausomai ar tai sportas ar tai verslas ar namų ruošos darbai, nes nesimato rezultato. Mokslas golfo srityje ir tinklinis verslas turi panašų veidą. Viskas priklauso ne nuo reikmenų ar puikios apmokomos knygos žaliesiems, o nuo darbo atlikimo ir patirties. Tiger yra geriausias planetoje gyvenantis golfo žaidėjas. Jo mušimai atrodo visiems lengvi, nes taip ir yra jo rankose. Tačiau paklausite kiek laiko jis mokinosi žaisti golfo? Taip. Jo mokslas trūko visą gyvenimą. Jis visą save atidavė golfo treniruotėm, kurios buvo alinančios, sunkios ir su nepaliaujama skaudžia patirtimi. Jis kadaise buvo pralaimėtojas, tačiau nuo mūsų ir jo yra vienas skirtumas. Jis nemetė golfo ir nežadėjo sau niekad jo nebežaisti. Jis yra geriausias, ne dėl esamų golfo reikmenų ar puikių sportinių batelių, o dėl pačio atlikimo ir žinoma patirties, kurią įgavo ne per dieną ar dvi. Jis treniravosi metų metus, dieną iš dienos kartojo tuos pačius mušimus. Ši taisyklė galioja ir tinkliniam verslui dar kitaip vadinamu Multi marketingu.

Daugelis pradėję Multi marketingą(MLM) meta iškarto, nes nemato rezultato. Jam žmonės pasakojo kaip kiti uždirba milijonus ir gyveną puikų gyvenimą. Daugelis nesekmę patyrę pasiduoda iškarto, nes neturi tinkamos atlikimo strategijos ir patirties kurią turi išpasakoti pinigėlius uždirbantys asmenys. Tinkliniame, MLM versle netapsi turtingas per dieną. Tam reikia paaukoti nemažai laiko ir žinoma nedidelių investicijų. MLM verslo sėkmė nepriklauso nuo esamų reikmenų, kurios duoda kompanijos. Multi marketingas(tinklinis marketingas) reikalauja žinių, kurias galima pasisemti iš esamos komandos narių, patirties ir laiko.

Paklauskite tų žmonių kurie taip peikia multi marketingą. Kodėl tinklinis marketingas yra finansinę žalą kelianti verslo sritis? Nes, turbūt tiek asmenys yra pabandę, patyrę nesekmę, nes nematė rezultato ir metė multi marketingą(MLM) visam laikui. Jam(jai) gaila pinigų ir laiko tokiam „šlamštui“. Multi marketingas – tai virtuali suktybė norinti išpešti pinigus iš neišmanėlių, tai verslo nelegali piramidė kuri pastoviai ieško nelaimėlių, o distributoriai yra vagių grupelė ieškanti daugiau aukų.Taip kalbės visi pasidavę ar metę MLM(Tinklinį marketingą), kuomet yra puiki galimybė ne tik užsidirbti, bet ir gyventi taip norimą, finansinių sunkumų neturintį gyvenimą. Visi to nori. Bet tik keletas pabando ir iš to keletos asmenų lieka tik vienas kuris nemeta verslo patyręs nesekmę ir tobūlėdamas kartu su kitais keliauja tolyn. Jis(ji) pagaliau gauna savo – finansinę laisvę. Tokie asmenys kurie nepasiduoda yra pavyzdys visiems norintiems tokio pat rezultato. Jeigu norite tapti tokiu pat pavyzdžiu ir kitiems savo kolegoms(ėms) nedelskite savo brangaus laiko ir jau dabar pradėkite gilintis į šią  veiklą – nes tai verslo ateitis nereikalaujanti storos piniginės. Multi marketingą gali pradėti kiekvienas norintis ne tik praturtėti, bet ir tobūlėti kaip asmenybei. Tinklinis marketingas reikalauja pastovaus tobūlėjimo, žinių. Jas gali suteikti komandos narys. Taip tobūlėjame visi. Multi marketinge nėra konkurentų. Egzistuoja tik savitas darbo atlikimas. Tinkliniame marketinge niekas nesislepia ir nelaiko paslapčių. Nes nuo tavęs, manęs ir kitų priklauso vienas kito sėkmė. Čia visi kaip muškietininkai susivienija. Tai ir yra visas šio verslo tikrasis malonumas. Tinklinis verslas yra komandinis verslas atliekamas bendrom pastangom. Multi marketinge komandos nariai vieni kitiems padeda. Netikite? O reikėtų pabandyti patikėti. Tai nėra naujovė. Tai tiesiog slapta verslo niša Lietuvos ribose. Daugelis nesupranta tikrosios šio verslo(multi marketingo) esmės – čia vienas pražūsi. Tinkliniame marketinge vienas būsi sutraiškytas ir išmestas kaip šiukšlė. Gobšuoliams vietos nerasite. Jeigu manai, jog gali viską padaryti pats. Multi marketingas yra ne tau. Sėkmės beieškant krizės pėdsakų toliau.

Esu vienas iš tų, kurie nepasiduoda ir neieško skeptiškos visuomenės žodžio. Lietuva yra perdaug pasinėrus į krizės paieškas. Čia jie randa tik skeptikus ir pesimistus norinčius sužlugdyti kitiems gyvenimą. Juk tie asmenys neturi ką prarasti. Jeigu esi skeptiškas ir apie mane jau susidarei nuomonę – aš eilinis piramidėję įkliuvęs vagišius. Prašau negaišk savo brangaus laiko ir uždaryk šį blogą. Tau dar nelaikas patikėti ir pradėti gyventi geresnį gyvenimą. Palauk sekančio gyvenimo – galbūt ten nusišypsos laimė. Tačiau, jeigu nusprendei pradėti keisti savo gyvenimą – sek blogą toliau, nes greitu metu papasakosiu apie jauną kompaniją, kuri atves daugelį ne tik į finansinę laisvę, bet ir pakeis daugelį jūsų kasdieninių produktų. Kvailai skamba? Vangi jūsų šypsena išduoda, jog suteikiau perdaug informacijos. Tačiau baigsis jūsų juokas, kuomet pradėję tinklinį verslą įsitikinsite, kad aš meluoti nenusiteikęs.

Reklama

Comments on: "Tinklinis marketingas(MLM)" (1)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Žymų debesis

%d bloggers like this: