Multi marketingas – MLM Lietuvoje

Apmąstymui

Prieš pradedant susipažinti su Interneto platybėmis, norėčiau šiek tiek pakalbėti apie žmonių kategorijas.  Neišsiplėsiu labai todėl paminėsiu dvi pagrindines žmonių kategorijas: Optimistas ir Pesimistas.

Optimistas – Gali būti ir realistinio mąstymo ir fanatikas skraidantis padangėse, tačiau visa tai uždangsto viena didelė skraistė kurią nešioja optimistai. Jie visuomet bus matomi bendruomenės. Tokio pobūdžio žmogus visuomet matys šviesą tamsiame kambaryje. Net jeigu tai atrodys kvaila ir beviltiška, nesamonė ir idiotizmas – jis jums vistiek įrodys šviesią pusę. Jis laimingas, sveikas, savimi pasitinkintis žmogus kuris visuomet net sunkiausiu krizės laikotarpiu įžvelgs ir suras sėkmė, laimę ir džiaugsmą.

Galbūt pagalvojote, jog tokiems žmonėms sekasi? Jie yra talentingi ir gimę po laiminga žvaigžde? O jūs ar pagalvojote, jog mes visi be išimties šiame pusrutulyje galime ringtis – džiaugtis ar liūdėt, verkt ar šypsotis. Visi šie įprasti, kasdieniniai dalykai mus daro arba optimistais arba pesimistais. Po keletos klaidingų pasirinkimų arba elgesio mes keičiames.  Šiuo metu, dabar Lietuvoje yra nepavydėtina padėtis ir didesnis procentas žmonių tampa pesimistais. Valdžia praneša naujienas, mes į jas reaguojame emociškai – prarandame sugebėjimus nepasiduoti neigiamom mintim, emocijom. Kiekviena pranešta naujiena Lietuvoje daugely mardina žemyn ir paverčia monstrais pesimistais norinčiais pasiduoti ir nebekariauti su valdžios nuostatom. Jau dabar pasižiūrėjęs į daugely žmonių akis matau viltį praradusius vaikštančius numirėlius, kurie nebetiki jokia nauja galimybe. Taip yra todėl, kad mes nebematome ir nebegirdime jokios geros naujienos, užjausiančio žodelio ar vertingų patarimų iš tų kuriais mes privalome pasitikėti – Valdžia. Bet jeigu jie mums nebepadeda, nepataria, neteikia paramos ir pagalbos, ką daryti tuomet? Vienintelė išeitis kurią aš įžvelgiu tai atsirišti nuo aukštesniųjų įsakymų ir žengti optimistiškos bendruomenės link. Tokių dar yra, tačiau jie tolsta nuo skeptikos.

Tarp optimisto ir pesimisto yra labai nedidelis žingsnis. Vienas yra pasitikintis savimi, kuomet pesimistas viską neigia ir nebetiki niekuom, užsidaro ir liekas vienas.  Sunkiausia yra patikėti ir pasitikėti savimi. Visa tai reikalauja nemažai psichologinių pastangų. Blogiausia dalis – netikėti yra labai lengva ir tam nereikia jokių pastangų. Tokio pobūdžio asmuo yra netoli tinginio. Dabar paklauskite savęs ar jums būtų sunku patikėti nauja galimybę kurios visiškai nežinote, nepažystate? Paklauskite savęs ar norėtumėte priartėti prie optimisto? Iš asmeninės patirties sakau, tai yra lengva tačiau tam reikia šiek tiek pastangų. Patikėti ir sekti tuos kurie atranda ir mato šviesą tamsiame tunelio gale. Optimistas neseks pesimistui iš paskos. Tačiau pesimistas norintis pasikeisti gali sekti optimistui iš paskos ir kartoti jo žingsnelius.

Pirmas žingsnis yra pasitikėti savimi. Sekantis patikėti sėkmės lydinčią bendruomenę. O jau tolimesnė eiga bus paprasta – Mokytis ir atkartoti. Visa tai prives jus prie geros sveikatos, puikios moralinės ir psichologinės būklės. O jau tuomet pamatysite skirtumus tarp savęs ir paprastos asmenybės.

Jeigu nusprendėte rizikuoti, bandyti, patikėti kitais ir pasitikėti savimi, tuomet sekite šį blogą ir aš jums parodysiu kaip prie viso to dar ir užsidirbti, uždirbti ir gyventi puikų visavertį gyvenima su savo mylima šeima.

Turbūt jau spėjai pagalvoti apie apgavystę? Prisipažink.. Apgavystė buvo ir bus visur pesimisto, skeptiko kelyje.  Vadinas tau laikas pasikeisti ir pradėti žvelgti kitu kampu.

Keletas man patinkančių anekdotų pabaigai:

Koks skirtumas tarp optimisto ir pesimisto ?
-Optimistas, žiūrėdamas į riestainį mato riestainį,o pesimistas žiūrėdamas mato skyle riestainyje.

Optimistai konstruoja lektuvus, o pesimistai – parashiutus.

Optimistas sako: “Viskas bus gerai“.
Pesimistas sako: “Bet jau buvo gerai…“

Moterys didesnes optimistes nei vyrai, todel jos ir gyvena ilgiau.

Reklama

Comments on: "Apmąstymui" (1)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Žymų debesis

%d bloggers like this: