Multi marketingas – MLM Lietuvoje

Finansinis Intelektas

Finansinis Intelektas

Kiekvienas manau apibūdintume šį terminą skirtingai. Tačiau tiesa, jog retas supras tikrąją finansinio intelekto prasmę. Kas gi ištikrųjų yra tas Finansinis Intelektas?

Pavyzdys:

100  žmonių duodame 10.000LT. Iš tiesų didelė pinigų suma, kurią galima išleisti ir panaudoti įvairiems dalykams. Tačiau realus faktas netikėtas. Iš esamų šimto žmonių 80% gale metų išleistų visus ir neliktų nieko. Iš esamų, 16% asmenų gale metų turėtų 10.050LT.  Ko gero tai būtų įprastas paprasto asmens investavimas į banką, kuris mokėtų po kelis procentus per metus. Bet tai vis geriau negu išleisti ant norimų dalykų ir nepasilikti nė lito. Ir galiausiai 4% iš visų šimto žmonių gale metų turėtų nuo 20.000LT iki milijono ir daugiau. Kodėl?

Paprastai tariant įvairius asmenis skirstome į finansinio intelekto žmonių kategorijas:

  1. Vargšai
  2. Vidutiniokai
  3. Turtingi

Visos kategorijos yra paprastų žmonių, bet su skirtingu finansiniu intelektu.

Vargšus vadinu asmenis, kurių esminiai dalykai yra atlyginimo laukimas ir kasdieninės išlaidos. Išlaidos kurios nėra būtinos ir reikalingos. Tai įprastas mąstymo mechanizmas vargšo atžvilgiu.  Atlyginimą kurį gauna ši kategorija nepasilieka nei santaupų nei likučių. Visos gyvenimas primena žiurkės lenktynes. Gauni – išleidi.

Vidutiniokai santaupas kaupia, kol galiausiai dalį pinigų išleidžia bereikalingai prabangai. Automobilis, butas, namas, kelionės ir t.t. Kita šios kategorijos dalis skolinasi iš bankų ir gyvenima su pastoviom  paskolom. Atlyginimas – skolos grąžinimas.

Turtingų asmenų finansinis intelektas skiriasi.  Jie konsentruojasi ties investavimu į vertybes. Tai gali būti pvz nekilnojamas turtas. Turtingi investuoja į vertybes, turtą, kuris su laiku neša vis didesnes pajamas. Tokiu atveju net gi pasiskolinus iš banko, šios išlaidos tampa nebaisios, nes žinome jog mūsų įsigytas nekilnojamas turtas ar kitos vertybės ankščiau ar veliau atneš pajamų už kurias galima bus atiduoti ne tik paskolas, bet ir toliau „vertybinius pinigus“ investuoti į vertybes, turtą.

Norint  tapti turtingu pirmiausia reikia žinių. Pradinis investavimas į žinias yra protingas žingsnis link paskutinės kategorijos finansinio intelekto. Neturint tinkamo išsilavinimo bet koks investavimas gali tapti paskutiniu.

Kodėl aš rekomenduočiau MLM sistemą ir tinkliniį marketingą(alivemax) ? Nes investuojame ne tik į produktą(vertybes), bet ir žinias, kurias įgauname dirbdami su komandos nariais.  Patirties turintis komandos narys apmokys ir padės pasiekt tokios pat sėkmės Tinkliniam marketinge, su alivemax kompanija.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Žymų debesis

%d bloggers like this: