Multi marketingas – MLM Lietuvoje

Alivemax kompanija

 

Kompanija “ALIVEMAX”Alivemax – jauna, unikali tinkliniame marketinge egzistuojanti kompanija, išsiskirianti ne tik savitumu, bet ir unikalia produkcija. Daugelis besidominčių teigtu, jog tai eilinė piramidė
s pricinpu gyvuojanti tinklinio marketingo kompanija. Tiesos yra – tai legaliai ir savitai sukurta pakopinė multi marketingo sistema, padedanti visiems atėjusiems į šį verslą. Alivemax yra suprantinga ir suprantanti, jog tinklinis marketingas nėra žaislas ir jame nebūna „greitai uždirbtų pinigų derliaus“ – šioje vietoje ji ir išsiskiria nuo kitų multi marketingo kompanijų bei distributorių siekiančių iš kitų tik pasipelnyti. Alivemax kompanija pateikia paprastą ir visiems suprantamą verslo plėtojimo sistemą, galimybes, įrankius ir svarbiausią – jų unikalią Alivemax produkciją. Nereklamuočiau jums šios kompanijos jeigu ji neturėtų jokių išskirtinių tinkliniame marketinge esamų bruožų. Šiuo atveju Alivemax produkcija pranoko visus mano lūkesčius. Alivemax teikia ne tik puikias tinklinio marketingo galimybes, kuriame galima užsidirbti, bet ir suteikia galimybę gyventi Sveiką gyvenimo būdą. Ką turiu omenyje sakydamas sveikas gyvenimo būdas tinkliniame marketinge, versle? Paprastai. Jų produkcija ne tik padės pasipelnyti, bet ir pagerins jūsų sveikatą. Čia ir yra jų unikalumas. Tai nėra vaistai ar kokios nors aferistinės vagišių žolelės.  Tai nėra „gydomosios priemonės sveikatai pagerinti“. Alivemax turi unikalią produkciją, kurios dar Lietuva nėra regėjus. Juokingai skamba, tačiau apie Alivemax kompanija apskritai žino nedaug Lietuvos piliečių. Ką jau kalbėti apie jų teikiamą produkciją. Šioje vietoje aš neabejoju, jog daugelis skeptiškai nusiteikusių žmonių susidarė nuomonę – „- Ir vėl eilinis distributorius norintis pasipelnyti“.  Taip aš esu distributorius. Tačiau tarp manęs, mano komandos ir kitos kompanijos distributorių yra vienas didelis skirtumas. Mes apmokome ir padedame žmogui gyventi geresnį gyvenimą. Alivemax kompanijos komandos nariai dirba išvien.  Prisijungę nariai niekada nelieka vieni. Kaip jau minėjau ankstesniuose straipsniuose – Vienas lauke nekarys. MLM versle vienas tiesiog prapulsi.

Taigi, sugryžkime į pradžią. Susideliokime viską į vietas.

Kas yra Alivemax?

1.      Tinklinio marketingo, pakopiniu principu egzistuojanti kompanija(Multi level marketing company).

2.      Unikalią produkciją turinti kompanija.  Visiškai naturalūs produktai. Jokių aferistinių nesamonių.

3.      Alivemax kompanijoje yra galimybė ne tik vartoti natūralius produktus teikiančius puikią garantuotą sveikatą, tačiau ir galimybę užsidirbti – būti nepriklausomiems.

Alivemax vadovai?

Tai labai svarbus klausimas, nes norint prisijungti prie kompanijos reikia žinoti kas jai vadovauja. Nauda ir Melissa Khazan yra Alivemax įkūrėjai. Turintys 20 metų patirtį tinkliniame marketinge ir virš 10metų MLM(multi marketinge) buvę produktų konsultantai padėjo sukurti aukščiausio lygio MLM(multi level marketing) kompanijas. Khazan’o turi labai didelį kvalifikuotą pasisekimą Tinklinio marketingo srityje.

Alivemax kompensacinis planas?

Alivemax dirba binariniu kompensaciniu būdų. Tai reiškia, kad kiekvienas distributorius prisijungęs prie kompanijos turi dvi verslo kojas. Paprastai tariant, jeigu jūs pakviečiate du žmones prisijungti prie jūsų, sekantis prisijungęs bus pastatytas tiesiai po pirmojo žmogaus kurį pakvietėt. Taip pat ir ketvirtas asmuo bus pastatytas po žmogaus kurį pakvietėt.

Alivemax binarinė sistema padeda jums statyti vieną koją ir jūs net nepažinosite pakviestųjų, tačiau taškai jums vistiek kaupsis. Jums tereiks pakviesti žmonių į savo asmeninę koją, kad išlygintumėte abi kojas iki minimalaus reikalingo skaičiaus – kurie pavirsta pinigėliais.  Vadinas jums užtenka pakviesti du draugus, kurie pakviestų dar po du draugus. Viskas! jūs jau uždirbote savo pirmus pinigėlius nuo kiekvieno pakviesto ir tavo pakviestų tolimesnės šakos. Suringtas skaičius visuomet pavirs pinigėliais.

Ką siūlo Alivemax kompanija?

Alivemax siūlo unikalius maistinius papildus(vitaminus) purškimo po liežuviu pagrindu. Tai naujai sukurta technologija padedanti organizmui lengvai ir greitai įsisavinti papildus, vitaminus.

Įsisavinimo Statistika

Alivemax siūlo 4 purškiamuosius papildus, vitaminus:

Anti-Aging (nuo senėjimo)

Multi-vitamin (multi-vitaminas)

Vitality (ištvėrmė ir energija)

Slim (svorio kontrolei)

Jūsų abejonė ar tai tikri vitaminai ir šie papildai teikia daugiau naudos nei įprastos tabletės? Vienintelis būdas įsitikinti yra pabandyti pačiam(iai). Jūs tikrai netūrėsite noro šių produktų rekomenduoti kitiems kuomet nepabandysite ir neįsitikinsite patys, jog ši produkcija yra 98% efektyvi. Jūs nebūsite sėkmingi šiame versle jeigu nepatikėsite Alivemax teikiama produkcija. Jeigu jūs neketinate vartoti ir pabandyti šio produkto. Verčiau atsisakykite minties pradėti verslą su mumis ir bandykite ieškoti kitų galimybių.

Geriausias įrodymas ir testas – Pabandyti ir įsitikint produkto efektyvumu pačiam(iai).


Alivemax produktai, jų privalumai ir sudėtis


Alivemax papildas –“Anti Aging”, nuo senėjimo

Alivemax papildo “Anti-Aging” privalumai :

 • Senėjimo procesų sulėtinimą
 • Ląstelių atsinaujinimo pagreitinimą
 • Laisvųjų radikalų “surišimą“ ir pašalinimą iš organizmo
 • Stiprų kraujotakos sistemos palaikymą
 • Imuniteto stiprinimą
Resveratrol visiškai naturalios medžiagos, gautos daugiausia iš vynuogių ir jų produktuų tokiu kaip raudonasis vynas. Resveratrol tapo daugiau nei 2000 leidiniu tema. Tai galingas ir daugiafunkcinis antioksidantas, lyderis visame pasaulyje ilgaamžiškumo ir lastelių efektyvumo tyrimu srityje. Naujausi tyrimo darbai medicinoje per pastarąji dešimtmetį parodė, kad
Resveratrol gali atnaujinti ir suintensyvinti anti-senėjimo geną.
Goji – Raugerškis (Barbarisas) – žinomas tradicinėje kinu medicinoje.Raugerškiai naudingi odai, pagerina kraujotaka, saugo nuo uždegimu ir dirginimo, skirtas apsaugoti oda. Turi antioksidantų polisacharidų ir karotinoidų zeaksantin.
Noni Sultys naudojamos Pietų Ramiojo vandenyno salų gyventoju daugelį šimtmečių kaip bendras sveikatos tonikas – turtingas ląstelių atkūrimo fermentų išteklių, skirtas stiprinti imuninę sistemą, regeneruoti ląsteles ir padėti užkirsti kelią senėjimo procesams.
Mangostan pripažintas Pietryciu Azijos vaisius, dažnai vadinamas «Vaisių Karalienė», vertinamas dėl imuniteto ir sveikatos stiprinimo savybių, aktyvizuojantis. Jis labiausiai žinomas dėl didelio kiekio ksantanų, stiprių antioksidantų.
Akai labiausiai žinomas savo senėjimą stabdančiomis savybėmis, turtingas polifenoliais, flavonoidais (daugiausia anthocyans ir proantotsiany), turi didelę riebalų rugšcių Omega-6 ir Omega-9 koncentracija ir yra stiprus antioksidantų šaltinis.
Amalaki (Indijos agrastas)– vienas iš trijų komponentų plačiai naudojamų vaistinių žolių mišinyje pagal Ajurvedos receptą – Trifala (Triphala). Trifala puikiai detoksikuoja organizmą ir atjaunina kūną, laikomas universalia priemone beveik visiems disbalansams.
Aloe Vera jau seniai laikomas nemirtingumo simboliu, nes jame yra daugiau nei 200 biologiškai aktyviu sudedamųjų dalių ir ypatingai kruopščiai aktyvinčių ląstelių atsinaujinimą, taip pat kompleksine odos sveikata. Yra pagrindinis katalizatorius (greitinimo procesas) maistiniu medžiagų pristatymui į ląstelių lygį.
Granatas naudojamas žolininku daugeli amžiu padėti išvengti ankstyvo senėjimo, skatinant ir lengvinant odos jaunėjimą. Tai labai didelis ir stiprus antioksidantų šaltinis, ypač turtingas punikalaginu ir ellagitaninais.
Maky paprastai naudojamos, kad skatintų ląstelių atstatymą ir atjaunėjimą, uogos Maky turi didžiausią antioksidantų koncentraciją iš visų vaisių ir jie turi didelį kiekį bioflavonoidų pvz.: anthocyans ir polifenoliu.
Juodieji serbentai – stiprų poveikį turinti uoga – turtingas maistinių medžiagų šaltinis (antioksidantų (anthocyanines), vitaminų ir mineralų). Juodieji serbentai yra žinomi dėl didelės vitamino C koncentracijos ir kai kurių, labai retu maistiniu medžiagu, tokiu kaip GLK (gama-linoleno rugšties, retos atmainos riebalu rugšties Omega-6) ir IMAO (monoaminoksidazės inhibitorius), kurie paprastai padeda susitvarkyti su depresija.
Vynuogių sėklų ekstraktas turtingas antioksidantu (maistiniu medžiagu) šaltinis, geriau žinomas kaip oligomeric protsianidiny (DJT), kurio poveikis yra 20 kartu didesnis nei vitamino C ir 50 kartu nei vitamino E.. Oligomeric protsianidiny stiprina širdies – kraujagyslių sistema, smegenų, odos, akių sveikata, ir padeda užkirsti kelia kitiems senėijmo požymiams.
Nykštukas pušies žievies ekstraktas. Gydančias pušies žievies savybes žinojo ir gerbė daugelį amžių , nes ji turi stiprių antioksidantinį ir priešuždegiminį savybės. Išsamūs tyrimai parodė didžiulį teigiamą poveikį širdies – kraujagysliuų sistemai, gydant odos susirgimus (tai susiję su kolageno ir elastino buvimu), pažinimo funkcijai, cukraligės gydymui ir
profilaktikai, uždegimams, sporto mitybai, astmos, alergijų ir mėnesinių ciklo palengvinimui.

 

Alivemax papildas –“Multi Vitamin”, multi-vitaminas

Alivemax papildo “Multi-vitamin” privalumai :

 • Kraujotakos ir įmūninės sistemos palaikymas
 • Ląstelių maitinimą ir imuninės sistemos stiprinimą žinomų ir patikimų komponentų dėka, įskaitant ir platų vitaminų spektrą bei 72 juonizuotus mineralus!
 • Organizmo aprūpinimą reikalingomis medžiagomis
 • Ląstelių darbo normalizavimą ir tarpląstelinius ryšius
 • Energijos padidinimą, reikalingas ląstelių darbui
 • Imuninės sistemos stiprinimą
 • Šlakų pašalinimą iš ląstelių
 • 72 jonizuoti mineralai
Havajų Spirulina – vienas iš labiausiai turtingų, koncentruotų ir sveikų maisto medžiagų šaltinių, žinomų žmogui. Spirulinoje gausu vitaminų, mineralų, fitonutrientų, enzimų (fermentai) ir ganėtinai reta riebalų rūgštimi GLK (gama – linoleno rūgštis). Spirulina taip pat aprūpina apsaugą antioksidantais kartu su dešimtim viso spektro integruotų karotenoidų. Tai šimtaprocentinis augalinis maistinių medžiagų šaltinis, turintis ilgą savo istoriją, padeda išlaikyti subalansavimą ir stiprina imuninę sistemą.
Chlorofilas. Tai žalias augalų pigmentas, kuris naudoja saulės energiją fotosintezei. Šie pigmentai turi daug naudos, atsižvelgiant į jos sugebėjimą išlaikyti energijos lygį, atstatyti organizmo jėgas aprūpinant deguonimi. Tai galinga valomoji kraujo priemonė, neutralizuojanti daug toksinų organizme, padeda kovoti su uždegimo procesais ir padeda greitai gydyti žaizdos.
Ionic mineralai . Kiekvieną sekundę žmogaus organizmas priklauso nuo Ionic (joninių) mineralų lygio organizme ir atsiradimo milijardų mažų elektros impulsų. Ionic mineralai yra katalizatorius (greitintuvas) visų vitamininių ir kitų organizmo procesų, kad pagerintų ir išlaikyti gerą sveikatą. Atstato ir pripildo organizmą energija, skatina būtiną organizmo
apsaugos savybę, palaikydamas gerą savijautą.
Be daugelio naudingų maistinių medžiagų, Multi – Vitamin pagal rekomenduojamas dienos dozes (KPP), taip pat praturtina organizmą visu spektru gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų.

 

Alivemax papildas – “Vitality”, ištvėrmė ir energija


Alivemax papildo “Vitality” privalumai :

 • Gyvybinės energijos ir jėgų padidinimą, ištvermingumą
 • Seksualinio aktyvumo palaikymą
 • Atsparumą stresui
 • Nuotaikos pagerinimą
 • Hormonų balanso palaikymą natūraliu būdu
 • Protinių gebėjimų padidinimą ir atminties pagerėjimą
Sibiro Ženšenis vienas iš populiariausių energijos tiekėjų tradicinėje kinų medicinoje, dažnai vadinamas “Adaptogenų Karaliumi“. Tyrimai parodė jo didelę perspektyvą prailginant gyvenimo trukmę, streso valdymą, skatinti geresnį pažinimo funkcija, išsaugant atmintį, dėmesingumą.
Rhodiola rosea (aukso šaknis). Plačiai naudoja Rusijos sportininkai ir kosmonautai padidinti aktyvumą ir ištvermę, turi labai unikalių farmakologinių savybių, kurios turi stiprių adaptogeninių savybių. Daugelis tyrimų parodė, kad Rhodiola rosea padeda pagerinti savijautą ir nuotaiką, kovoti su nuovargiu, padidina organizmo ištvermę, pagerina psichinę ir fizinę organizmo veiklą ir padeda išlaikyti didžiausią organizmo darbingumą.
Kinų vynuogių magnolija . «Pagrindinis augalinės kilmės vaistas» Kinijos imperijoje, jau seniai pripažintas tiek vidaus sveikatinimui ir gyvybingumui, taip pat ir išorės. Taip pat manoma, kad kinų vynuogių magnolija, kaip ir ženšenis, yra adaptogenas, kuris gali padidinti ištvermę ir kovoti su stresu ir nuovargiu. Ši priemonė yra labai vertinama kinų moterų, kaip stiprinanti seksualinį patrauklumą ir jaunystės eliksyras, turi reputaciją stiprinti seksualinį potenciją vyrams.
Gotu Kola vadinama «stebuklingu gyvenimo eliksyru“, naudojamas kaip gydantis augalas tūkstančius metų Kinijoje, Indijoje ir Indonezijoje, ir yra plačiai naudojamas siekiant gauti energijos ir gyvybingumo. Naujausi tyrimai patvirtino tradicinius jo naudojimo būdus, tačiau taip pat siūloma naujų galimybių naudoti Gotu Cola – skatinant atmintį ir protinius sugebėjimus, mažinant nerimą ir baimes, greitinant žaizdų gijimą.
Maka – išskirtinis atstovas, buvo naudojamas Inkų karių, kad padidintų ištvermę ir jėgą, bei lytinį potraukį. Tyrėjai mano, – Maka yra natūralus adaptogenas, kuris yra ypač reikalingų maistinių medžiagų šaltinis. Maka – palaiko natūralią hormonų pusiausvyrą ir padidina tiek vyrų, tiek moterų Libido.
Yohimbe (meilės medis). Augalų atstovas iš Vakarų Afrikos – seniai žmonų vartojamas siekiant pagerinti ištvermę, pagerina nuotaiką bei savijautą, ir paprastai naudojamas Afrikoje kaip afrodiziakas (padidėjęs seksualinis noras). Yohimbe turi ne tik reputaciją, kaip didinančio seksualinį potraukį, bet ir vaidina didelį vaidmenį, įveikiant nuovargį, išsekimą ir lengvą depresiją.
Damian pripažino ir rekomendavo daugelis augalų ekspertų, iš pradžių naudojamas kaip Damian energotonikas ir afrodiziakas. Jo lapai tradiciškai naudojami Meksikos tautų pietvakarių kultūrose, įskaitant Majų gentis, padidinti seksualinę potenciją, ir dabar naudojama vyrų ir moterų seksualiniai stimuliacijai. Damian – stipriausias antidepresantas su lengvu raminančiu poveikiu, ypač seksualiniams sutrikimams, kurie yra emocinės pusiausvyros disbalanso rezultatas.
Horny Goat Weed (Gorianka krupnotsvetkovaya.) Raguotojo ožio piktžolė Augalų Gorianka viena vertingiausių tonizuojančių ir stiprinančių priemonių Kinijos žolininkystėje. Kinijoje, visų pirma, naudojama palaikyti sveiką seksualinį aktyvumą. Šio augalo tyrimai, jau kurį kartą įrodė, kad stipriai veikianti Gorianka pagerina gyvybingumą, o ypač seksualinį potraukį ir seksualinę energiją tiek vyrams, tiek moterims, tuo tik papildydama daugumą kitų naudingų funkcijų

 

Alivemax papildas „SLIM“ – Svorio kontrolei


Alivemax papildo “SLIM” privalumai :

 • Padeda normalizuoti kūno svorį, pagreitina medžiagų apykaitą, slopina apetitą.
 • S.L.I.M. padės jums mažiau valgyti, bet nebūti alkaniems. Suaktyvinus savo medžiagų apykaitą, riebalai tirpsta greičiau.

Natūralios sudedamosios dalys:

Aloe Vera Barbadensis – alijošius

Maple
– klevas

Caralluma fimbriata – kaktusų šeimos augalas

Pinus strobus – pušis
Bitter Melon – kartusis melionas

Momordica charantia – raukšlėtasis svaidenis
Coleus Forskohlii – aktyvus vaistažolių ekstraktas


SLIM VEIKIMO PROCESAS:

 • Atkuria ir normalizuoja mūsų kūno funkcijas, užtikrina visų ląstelių mitybą;
 • Sumažina nervinę įtampą, stiprina imunitetą;
 • Mažina apetitą ir didina organizmo atsparumą infekcijoms;
 • Mažina cukraus kiekį kraujyje ir blokuoja riebalų ląstelių susidarymą;
 • Mažina trigliceridų koncentraciją kraujyje;
 • Stabilizuoja gliukozės kiekį kraujyje, taip pat mažina “blogąjį“ cholesterolį;
 • Naudinga žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis;
 • Mažina uždegimus, vidurių pūtimą;

Papildoma informacija smalsuoliams:

Kas yra Resveratrolis?

Resveratrolis tai beveik stipriausias pasaulyje žinomas antioksidantas – priemonė imuniteto stiprinimui ir kovai su neigiamu aplinkos poveikiu. Perpjaukite obuolį pusiau, vieną pusę palikite gulėti ant stalo, tuo tarpu kitą apipurškite citrinos sultimis. Po kelių valandų pamatysite, kad pirmoji obuolio pusė pajuoduoja ir susiraukšlėja, o antroji lieka beveik nepakitusi. Tai vadinama oksidacija. Susidūręs su deguonimi, mūsų kūnas raukšlėjasi ir netenka gyvybingumo. Šiame pavyzdyje citrina veikia kaip antioksidantas. Mums taip pat reikia rasti būtų, kaip atsispirti oksidacijai.

Resveratrolis: efektyviausias ir geriausiai ištirtas phytonutrientas, skirtas sveikatos palaikymui ir jos tausojimui.
• Slopina vėžio atsiradimą, plitimą ir progresavimą
• Yra visiškai natūralus stiprus antioksidantas apsaugantis DNR
• Atstato glutathione (mūsų svarbiausio antioksidanto) lygį
• Didina quinone reductase lygį (šį fermentą kancerogenų detoksikavimui naudoja kepenys)
• Atlieka apsauginį vaidmenį nuo žarnyno vėžio formavimosi
• Gali apsaugoti nuo prostatos vėžio
• Veikia kaip teigiamas phytoestrogenas
• Mažina LDL (blogo cholesterolio) oksidaciją
• Pagerina odos žaizdų gyjimą
Resveratrolis randamas vynuogėse ir vyne, tai natūralius antioksidantas. Publikuota visa eilė mokslinių straipsnių apie naudingus jo padarinius sveikatai, tokius kaip antivėžinis, antivirusinis, neuroapsauginis, kovos su senėjimo procesu, antiuždegiminis ir gyvenimo prailginimo poveikis. Resveratroliu, kuris randamas raudonųjų vynuogių odelėje ir raudono vyno sudėtyje, galima paaiškinti “prancūzų paradoksą“, kurių sergamumas vainikine širdies liga yra palyginti mažas pietinėje Prancūzijos dalyje, nepaisant didelio su maistu suvartojamų sočiųjų riebalų kiekio.

Resveratrolis yra apsauginis junginys gaminamas iš raudonųjų vynuogių ir tam tikrų kitų augalų naudojamų apsaugai nuo parazitų. Anksčiau raudonas vynas turėjo nuo 8 iki 10 mg resveratrolio litre, deja, šiandien dėl plačiai naudojamų pesticidų raudonam vyne beveik nebėra resveratrolio. Mokslininkams vis dėlto pavyko rasti farmacinio laipsnio resveratrolio šaltinį, išgaunant tiesiogiai jį iš raudonųjų vynuogių, kurios išlaiko natūralią pusiausvyrą tarp visų jo aktyvių junginių: polifenolių, flavonoidų, anthocyanidinų ir oligoproanthocyanidinų (OPC). Tuomet praturtinamas resveratroliu iš Polygonum cuspidatum augalų. Resveratrolis, be jokios abejonės, yra efektyviausias ir geriausiai ištirtas phytonutrientas, kurį galima vartoti siekiant išsaugoti ir apsaugoti sveikatą.

Kodėl reiktų vartoti resveratrolį?

Resveratrolis yra puikus sprendimas esant daugeliui su amžiumi susijusių sveikatos problemų:

• Širdies darbingumas: Pasaulio sveikatos organizacija mano, kad resveratrolis mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką 40 %! Resveratrolis yra veiksmingesnis nei vitaminas E, saugantis nuo įvairių laisvųjų radikalų išvengiant mažo tankio lipoproteinų (MTL) oksidacijos. Jis slopina trombocitų kaupimą, blokuodamas trombino ir keleto kitų kaupimo faktorių veikimą. Jis skatina azoto oksido gamybą, kuris atpalaiduoja ir plečia arterijas. Jis kraujyje mažina trigliceridų ir cholesterolio kiekį, taip pat, kaip tai būdinga hipertenziniam veiksniui endothelīn-1.

• Vėžio prevencija: Resveratrolis yra vienintelis natūralus produktas su tokia stipria įrodymų baze parodančia, kad jis sustabdo vėžio ląstelių vystymąsi įvairiose stadijose: tyrimas paskelbtas prestižinėje apžvalgoje “Science“, parodė, kad resveratrolis blokuoja vėžinių ląstelių dauginimąsi trijuose svarbiuose vystymosi etapuose. Tyrimas, kuriame pelėms buvo duota resveratrolio po 18 savaičių parodė 98% odos navikų sumažėjimą! Resveratrolis sunaikina vėžinias ląsteles, kai jos yra arba priklausomi estrogenai, arba turi p53 geną. Austrijos tyrimas parodė, kad resveratrolis padeda išvengti kai kurių vėžio rūšių, nuo metastazinio iki kaulų. Kitas tyrimas parodė, kad kai kuriais atvejais, jis pagerino chemoterapijos rezultatus. Jis taip pat gali blokuoti vėžį skatinančius linolo rūgštimi praturtintos dietos poveikius. Skirtingai nuo daugelio vaistų, resveratrolis saugo, o ne griauna, sveikas ląsteles. Jo kovos su vėžiu veikimas yra skirtingas, stiprus ir pažangus.

• Smegenų veikla: Preliminarūs tyrimai rodo, kad resveratrolis – veikia atskirai, ir kartu su kitais antioksidantais – apsaugo smegenis nuo oksidacinio streso. Oksidacinis stresas, kaip kad yra žinoma, vaidina svarbų vaidmenį daugelyje neurodegeneracinių ligų.

• Uždegimas: Kinijos studija neseniai parodė, kad, kai atliekama injekcija iš karto po sužeidimo, resveratrolis yra toks pat veiksmingas kaip ir prednizono vaistas apsaugantis stuburo smegenisnuo uždegimo, tačiau su papildoma antioksidantų apsaugos nauda. Tyrimas, kuomet žiurkėms prieš tai 21 dieną duota resveratrolio, parodė, kad jis pagerina insulto prognozavimą, ir mažina permanentinius padarinius.

• Ilgaamžiškumas: Pagal Harvardo medicinos mokyklos studiją, resveratrolis suaktyvina ilgaamžiškumo geną kai kurių mielių gentyse ir prailgina gyvenimo trukmę 70%! Jis veikia taip pat, kaip kalorijų apribojimas (vienintelis moksliškai įrodytas būdas padidinti ilgaamžiškumą) aktyvavuojant SIR genus. Toksai išsamus tyrimas iki šiol buvo atliktas tik su mielėmis, musėmis ir nematodais tačiau verta pastebėti, kad žmonės taip pat turi šių genų.

Susumavus informaciją, trumpai apie visus Alivemax purškalus:

Alivemax siūlo:

 • AliveMax siūlo naują būdą teikti organams ir audiniams reikalingas maisto medžiagas, vitaminus ir mineralines medžiagas paprasčiau, bet daug efektyviau unikalių purškalų dėka.
 • Purškalo lašelių dėka, visi vitaminai, taip pat mineralai ir augalų ekstraktai, akimirksniu patenka į kraujotaką per burnos ertmės gleivinės apvalkalą.

Purškalo privalumai:

 • 98 % įsisavinimas – jokio pinigų švaistymo;
 • Aukštas biologinis įsisavinamumas – aukščiausias maitinimo lygis per kelias sekundes;
 • Jokių problemų virškinimo sistemai;
 • Jokių problemų ryjant;
 • Purškalu galima naudotis visur;
 • Patys švariausi komponentai be konservantų, vaško, dervų ir dažiklių;
 • Ekonomiškas ir puikaus skonio.

Resverotrolis – lūžis mokslo laimėjimuose.

Prailginkite savo gyvenimą 25 ir daugiau metų

 • Resverotrolis – galingas ginklas prieš senėjimą;
 • Vynuogių kauliukų ekstraktas;

Stipriausi antioksidantai iš sulčių:

 • Goji;
 • Noni;
 • Mangosten;
 • Acai;
 • Aloe vera.

O taip pat:

 • Plant Phytosterols;
 • Nykštukinės pušies ekstraktas.

Anti – Aging veikimas nukreiptas į::

 • Senėjimo procesų sulėtinimą;
 • Ląstelių atsinaujinimo pagreitinimą;
 • Laisvųjų radikalų „surišimą“ ir pašalinimą iš organizmo;
 • Stiprų kraujotakos sistemos palaikymą;
 • Imuniteto stiprinimą.

Vitality – veikimas nukreiptas į:

 • Gyvybinės energijos ir jėgų padidinimą, ištvermingumą;
 • Seksualinio aktyvumo palaikymą;
 • Atsparumą stresui;
 • Nuotaikos pagerinimą:
 • Hormonų balanso palaikymą natūraliu būdu;
 • Protinių gebėjimų padidinimą ir atminties pagerėjimą.

Multi – vitamin veikimas nukreiptas į:

 • Organizmo aprūpinimą reikalingomis medžiagomis;
 • Ląstelių darbo normalizavimą ir tarpląstelinius ryšius;
 • Energijos padidinimą, reikalingos ląstelių darbui;
 • Imuninės sistemos stiprinimą;
 • Šlakų pašalinimą iš ląstelių.

Alivemax turi daugiau produkcijos, tačiau apie šiuos Alive purškiamuosius papildus(vitaminus) būtina žinoti.

Reklama

Comments on: "Alivemax kompanija" (1)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Žymų debesis

%d bloggers like this: